Doradca Kredytowy Gdynia

Home / Aktualnosci / Doradca Kredytowy Gdynia
Doradca Kredytowy Gdynia

[kkstarratings] Doradca kredytowy GDYNIA, SOPOT,GDAŃSK /DORADCA FINANSOWY

Doradca kredytowy Gdynia , Sopot, Gdańsk

Doradca kredytowym w Gdyni jestem od 2008 roku.

Swoje kompetencje potwierdzam certyfikatem FECIF (The European Federation of Financial Advisers and Financial Intermediaries) oraz opiniami zadowolonych Klientów.

SPECJALIZUJĘ SIĘ W DOBORZE KREDYTU HIPOTECZNEGO

W szczegóności moja pomoc polega na:

– zbadaniu zdolności kredytowej

– porównaniu wszystkich dostępnych kredytów bankowych

– pomocy w zebraniu niezbędnych dokumentów

– złożeniu wniosków kredytowych do banków

– doprowadzeniu do wypłaty kredytu

Każdego Klienta traktuję indywidualnie, co pozwala na dopasowanie rozwiązań finansowych do potrzeb danej osoby. Współpraca ze mną to pełna otwartość i przejrzystość relacji.

Oferta kredytu uzyskanego za moim pośrednictwem nie różni się od tej bezpośrednio w banku, a niejednokrotnie jest dla Klienta lepsza.

Po co ci doradca kredytowy w Gdyni ?

PORÓWNANIE KREDYTÓW Z WIELU BANKÓW DA CI PEWNOŚĆ, ŻE KREDYT, KTÓRY WYBIERASZ JEST NAJKORZYSTNIEJSZY FINANSOWO DLA CIEBIE

Elementy, które znacząco wpływają na kredyt to przede wszystkim: wysokość prowizji, marża, ubezpieczenia wymagane przy kredycie czy wysokośc odsetek do spłaty. Ja porównuję wszystkie elementy kredytu i proponuję opcję najkorzystniejszą dla Klienta w ujęciu całościowym. Moje porównanie jest wyczerpujące i zawsze zawiera odpowiedzi na pytania Klientów związanne z kredytem.

Przygotowana przeze mnie oferta jest zawsze aktualna i oparta o najkorzystniejsze rozwiązania dostępne na rynku.

W szczególności ważne jest dla mnie zadowolenie moich Klientów. Większość moich Klientów pochodzi z poleceń od osób, które oceniły moją pomoc za dobrą i korzystną dla nich. Dlatego zadowolenie moich Klientów pomaga mi w budowaniu relacji i daje szanse na to, że przekażą oni informację o moich usługach swoim znajomym i bliskim.

USŁUGA JEST BEZPŁATNA DLA MOICH KLIENTÓW

Zapraszam do kontaktu z biurem !
501-160-275